Nezávazná poptávka

Reference

Navrhli jsme již více než 600 projektů – většinou novostavby rodinných domů, ale i rekonstrukce domů a bytových jednotek, administrativní budovy, provozovny. Snažíme se navrhovat stavby tak, aby sedly klientovi na míru. Jedině tak se bude v novém domě cítit dobře a stavba bude plnit svůj účel. Během schůzky se snažíme klienty trochu poznat, abychom pro ně mohli najít to nejlepší možné řešení. Zakládáme si na výborné komunikaci, tak aby klienti získali za své peníze to, co skutečně potřebují a chtějí. U nás si poradíme s řešením všech druhů pozemních staveb.

Máme za sebou i desítky menších projektů, jako nové přípojky na pozemek, osazení objektu na pozemek, pasporty staveb a další doplňkové dokumentace.

V naší projekční kanceláři jsme klientům oporou a nenecháme nikoho na holičkách. Nabízíme poradenské služby. Také zajistíme stavební dozor nebo vyřídíme stavební povolení. Rádi poradíme, kde sehnat stavební materiál. Prostě se na nás můžete spolehnout.

Na spokojenosti každého klienta nám záleží a vždy odvedeme precizní práci. Jsme časově flexibilní a termíny zásadně dodržujeme. Budeme rádi, když si s námi domluvíte schůzku.
My tvoříme projekty domů. Hlavou i srdcem.

Líbí se Vám naše služby?