Nezávazná poptávka

O nás

Naše projekční kancelář nabízí svoje služby už od roku 2009. Za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností. Náš tým je složen z opravdových odborníků, kteří odvádí svou práci kvalitně, rychle a za dostupnou cenu. Naše portfolio je velmi pestré. Najdete v něm projekty rodinných domů, skladovacích prostor, výrobních hal, rekonstrukce, nástavby, přístavby, … Prostě si poradíme s jakýmkoliv typem pozemních staveb.

Aby naše práce byla co nejkvalitnější, stále se vzděláváme. Všichni jsme nadšenci a práce je nám koníčkem. Používáme moderní softwary, aby byly projekty precizně zpracované. Pokud potřebujeme nějakého externího odborníka, vždy ho pečlivě prověříme a spolupracujeme jen s opravdovými profíky.

Naše služby jsou komplexní. Pokud si to klient přeje, vyřídíme za něj vše od začátku do konce a on už se jen může těšit, až začne stavět. Zařídíme projektovou dokumentaci, stavební povolení, stavební dozor. Rádi poradíme i s výběrem stavebního materiálu. Máme přehled, kde se dá potřebný materiál sehnat. Své klienty si hýčkáme, proto nabízíme bezplatné poradenství, tak abychom klientům poskytli oporu při budování jejich projektů.

I když se na projektech podílí celý tým odborníků, klienti jednají vždy se svým projektantem. Vždy se maximálně přizpůsobujeme. Schůzky si můžeme domluvit buď v kanceláři, ale klidně v kavárně. Držíme slovo a domluvený termín je pro nás závazný. U nás nebudete čekat měsíce a ztrácet tak čas. Naše práce je profesionální, efektivní, komplexní a za příznivou cenu, což klienty velmi těší.

Budeme rádi, když pomůžeme i vám přiblížit se k vysněnému bydlení.

Náš tým

Líbí se Vám naše služby?