Nezávazná poptávka

Projekty rodinných domů

Můžeme vám pomoci s projektováním klasických rodinných domů, bungalovů, ale i administrativních budov a provozoven (obchody, restaurace, skladovací prostory, výrobní haly, …).

Jste ve fázi plánovaní nového domu, ale nevíte, co si pod tím vlastně představit, co nám máte říci? Nevadí, my vám se vším pomůžeme. Stačí, když si domluvíme schůzku, kde vše potřebné probereme. Vy nám řeknete vaši představu a my ji zpracujeme do podoby plánu na váš dům. Financování stavby je vždy nákladná záležitost, proto si zakládáme na skvělé komunikaci, tak abyste za vaše peníze dostaly, to, po čem toužíte. Není nic horšího než bydlet v domě, který se vám nelíbí a je naprosto dispozičně nevyhovující.

Novostavby
Stavba rodinného domu není jen tak, chystáte se postavit si svůj domov. Je důležité, aby byl přesně podle vašich představ a vám na míru, abyste si stvořili vlastní oázu klidu a bezpečí, vaše království. Projekty tvoříme tak, aby to nebyly jen bezduché zdi, ale aby každý dům měl své srdce a díky tomu poskytoval krásný domov, kde budete čerpat novou energii. Stačí si s námi domluvit schůzku a my vám pomůžeme váš sen proměnit ve skutečnost.
Rekonstrukce
Když už bydlení nevyhovuje vašim potřebám, je čas na změnu. Nemusíte hned dům či byt prodávat, stačí rekonstrukce stávajícího a váš domov získá nový kabát. Pro mnohé je rekonstrukce zlým snem, ale s námi se nemusíte ničeho obávat. Navrhneme to nejvhodnější a cenově přijatelné řešení, abyste zase cítili teplo domova a bydlelo se vám pohodlně. Rádi provádíme rekonstrukce i jiných typů budov – provozovny, administrativní budovy apod.
Dřevostavby
Chcete dům z ekologického materiálu? Dřevostavba je dobrá volba. V našem týmu máme specialisty přímo na bungalovy a dřevostavby, kteří se touto problematikou zabývají řadu let. Pomůžou vám s projektem celé stavby, ale i přístavby a nadstavby, rekonstrukcí a můžou nabídnout i statické posouzení již stojících staveb. Vyprojektujeme vám klidně klasickou roubenku, srub, bungalov nebo moderní dřevostavbu. Na vás je si jen vybrat.

Obsah projektové dokumentace

Pokud se chystáte stavět svůj první dům, bývá potřebná dokumentace ke stavebnímu povolení pořádným oříškem. Čeká vás fáze zjišťování, co a kde sehnat. Kam jaké razítko. Kde zaplatit jaký poplatek. Už vidíte ty promarněné dny dovolené, abyste to zvládli. Právě proto nabízíme našim klientům kompletní zpracování projektové dokumentace, abyste se nemuseli zdržovat a mohli začít stavět co nejdříve. Za své peníze od nás dostanete – průvodní zprávu, souhrnnou technickou zprávu, situace objektu a dokumentaci objektu.

Projekt pro stavební povolení zpracováváme částečně i jako prováděcí projekt, podle kterého je možné nechat zpracovat přesný rozpočet a stavbu následně bez problému realizovat bez řešení problémů vzniklých při stavbě.

Pokud chcete ušetřit ještě více drahocenného času, vyřídíme za vás i stavební povolení.

Statika
Statika
Osazení na pozemek
Osazení na pozemek
Průkaz energetické náročnosti
Průkaz energetické náročnosti
Požárně bezpečnostní řešení
Požárně bezpečnostní řešení
Přípojky na pozemek
Přípojky na pozemek
Měření radonu
Měření radonu
Hydrogeologický a geologický průzkum
Hydrogeologický a geologický průzkum
Položkový rozpočet
Položkový rozpočet
Geodetické zaměření pozemku <br>(polohopis a výškopis)
Geodetické zaměření pozemku
(polohopis a výškopis)

Naše reference

Projektováním staveb se zabýváme od roku 2009. Podařilo se nám sestavit tým odborníků, se kterými je radost spolupracovat. Zakládáme si na dobré komunikaci, protože jedině tak můžeme navrhnout stavbu přesně na míru. Dům je velká investice, pro mnoho lidí je to volba na celý život. My jsme si toho vědomi a každému projektu se maximálně věnujeme, tak aby námi navržené domy měly srdce a bylo v nich cítit teplo domova..
Výkres vašeho domu vám přijde jako změť čar, která ale tedy vůbec nepřipomíná vysněné bydlení? Pokud si necháte kompletní projektovou dokumentaci zpracovat u nás, vytvoříme Vám také 3D vizualizaci.
Jestli vás toto slovní spojení děsí, tak s námi si můžete vydechnout. Potřebnou dokumentaci pro získání stavebního povolení vypracujeme a na úřadě za vás všechno vyřešíme.
Kontrola je důležitá a u staveb to platí dvojnásob. Určitě byste neradi po letech zjistili, že je s vaším domem něco špatně, díky zanedbané kontrole během stavby. Zařídíme vám špičkový stavební dozor.
Líbí se Vám naše služby?