Individuální projekty rodinných
a bytových domů
774 176 115

RD Záboří 2014

Požadavek:

Výstavba přízemního RD se zastavěnou plochou 126m2.

Dispoziční řešení:

Objekt je v půdorysném tvaru obdélník. Celkový půdorysný rozměr převládajících stran je 18,0 x 7,0 m. Výška objektu k hřebenu střechy je 5,15 m. Hlavní vstup do objektu je z jihovýchodní strany přes zádveří, další vstup vede ze zahrady do obývacího pokoje a přes kuchyň na jihozápadní straně. Skrze zádveří je vstup do centrální chodby, která spojuje všechny místnosti. Na severovýchodní straně je to pokoj, koupelna, ze které je vstup do technické místnosti. Na severozápadní straně je umístěno WC a spíž. Naopak na jihozápad je situován další pokoj a ložnice. V části objektu nejvíce na jihozápad umístěna obytná část objektu kde je obývací pokoj spojený s kuchyní.

Konstrukční řešení:

Konstrukční systém je řešen z cihlených bloků Heluz. Konstrukci krovu tvoří sedlová střecha, střešní krytina je keramická krytina. Okna a dveře jsou plastová šestikomorová s trojsklem.

Technologické vybavení:

Zdrojem tepla je elektrický kotel. jako sekundární zdroj tepla je krbová vložka. Voda je zajištěna z obecního řádu. Splaškové vody jsou svedeny do obecní kanalizaci.

Vizualizace

Kontakt

MT projekt
Kostelecká 96
277 11 Neratovice

Spolupracujeme

Pasportizace objektů - MT pasport