Individuální projekty rodinných
a bytových domů
774 176 115

RD Vojkovice 2014

Požadavek:

Výstavba přízemního RD se zastavěnou plochou 190m2.

Dispoziční řešení:

Objekt je půdorysného tvaru L. Celkový půdorysný rozměr převládajících stran je 10,5 x 21,7 m. Výška objektu k hřebenu střechy je 5,8 m. Hlavní vstup do objektu je ze západní strany a zároveň přes obývací pokoj a kuchyni na jižní straně. Skrze zádveří je vstup do centrální chodby, technické místnosti. Centrální chodba spojuje klidovou část objektu na severní straně, kde je situována ložnice se šatnou dále dva dětské pokoje a samostatné wc. Na severní straně je z chodby přístupná obytná část objektu, kde je umístěna kuchyně a obývací pokoje současně s jídelnou. Klidová a denní část je oddělena koupelnou s toaletou.

Konstrukční řešení:

Konstrukční systém je řešen z cihlených bloků Heluz Family 2in1. Konstrukci krovu tvoří sedlová a pultová střecha, střešní krtyina je kombinací keramické krytiny a pvc folie. Okna a dveře jsou plastová šestikomorová s trojsklem.

Technologické vybavení:

Zdrojem tepla jsou elektrické topné kabely a krbová vložka. V objektu je osazena rekuperační jednotka. Voda je zajištěna z obecního řádu. Splaškové vody jsou svedeny do obecní kanalizaci.

Vizualizace

Kontakt

MT projekt
Kostelecká 96
277 11 Neratovice

Spolupracujeme

Pasportizace objektů - MT pasport