Individuální projekty rodinných
a bytových domů
774 176 115

RD Lány 2014

Požadavek:

Výstavba patrového RD se zastavěnou plochou 150m2.

Dispoziční řešení:

Objekt je obdélníkového půdorysného tvaru. Celkový půdorysný rozměr převládajících stran je 9,4 x 15,7 m. Výška objektu k hřebenu střechy je 7,69 m. Hlavní vstup do objektu je ze severozápadní strany. Skrze zádveří je vstup do pokoje a do chodby. Z chodby je po schodišti přístupné první podlaží domu. V levé části od vstupu se nachází kryté parkovací stání, které je součástí RD. V 1.NP je po schodišti přístupný obývací pokoj. Odtud je vstup do pokoje a kuchyně s jídelnou. Dále pak do spojovací chodby. Odtud je přístup do koupelny a ložnice se šatnou. Z obývacího pokoje a jídelny je vstup na venkovní terasu.

Konstrukční řešení:

Konstrukční systém zdiva a stropů je řešen z cihlených bloků Heluz. Konstrukci krovu tvoří sedlová střecha a pultová, střešní krytina je plechová. Okna a dveře jsou plastová šestikomorová s trojsklem.

Technologické vybavení:

Zdrojem tepla je plynový s ohřevem vody pro podlahové topení. jako sekundární zdroj tepla je krbová vložka. Voda je zajištěna z obecního řádu. Splaškové vody jsou svedeny do obecní kanalizaci.

Vizualizace

Kontakt

MT projekt
Kostelecká 96
277 11 Neratovice

Spolupracujeme

Pasportizace objektů - MT pasport