Individuální projekty rodinných
a bytových domů
774 176 115

Proč projekt od nás?

Protože projekční kancelář MTprojekt Praha a Mělník vám zajistí veškerou inženýrskou činnost při projektování staveb. Nejen developerské projekty Praha, ale i kompletní projektová dokumentace pro projekty rodinných domů, bungalovů a ostatních pozemních staveb, s bezkonkurenční škálou služeb.

  • Komplexní služby - zajistíme pro vás veškerou potřebnou projektovou dokumentaci na míru.
  • Nízká cena oproti velkým společnostem – platíte pouze práci projektanta, nikoliv provizi firmě.
  • Časová a místní flexibilita - přizpůsobíme se vašim časovým možnostem, na schůzku dojedeme i za vámi.
  • Dodržujeme domluvené termíny - na projekt od naší projekční kanceláře nebudete čekat měsíce. Pracujeme efektivně a s nejvyšší pečlivostí.
  • Náš projekt je kompletní - vše potřebné k zahájení vaší stavby získáte od nás, šetříme tak váš čas i peníze.
  • Preferujeme osobní přístup - víme, že každý z vás potřebuje něco jiného, prosazujeme tedy individuální přístup.
  • Naši projektanti pracují pouze pro vás - práci na vašem projektu řídí jeden projektant, je vám oporou a konzultantem po celou dobu přípravy projektové dokumentace.
  • Máme mnohaleté zkušenosti - stojí za námi řada typově různých stavebních projektů, lehce si poradíme i s vaším projektem.
  • Bezplatně vám poradíme i v dalších etapách stavby - pomůžeme a poradíme jak vyřešit stavební povolení, nebo poradíme s výběrem dodavatele stavebních materiálů.

Ceník projekčních prací a služeb

Zajímá vás jak je to s financováním projektu při jeho zpracování v projekční kanceláři? Jaká je cenová hladina projektové činnosti naší projekční kanceláře?

Ceny jednotlivých projektů jsou velice specifické, a proto není možné uvést přesný ceník služeb naší projekční kanceláře. Přesto jsme schopni po vyplnění formuláře vyhotovit předběžnou cenovou nabídku. Poté se vám v brzké době ozveme a zašleme cenovou nabídku na projekční práce a služby, které poskytuje MTprojekt.

Prostřednictvím zaslané poptávky se žadatel nezavazuje k žádné placené službě. Poskytnuté údaje budou využity pouze pro zpracování poptávky a kontaktování žadatele.

V případě nejasností postačí vyplnit kontaktní údaje a vámi poptávanou službu.
 odpovědí vás budeme kontaktovat v co možná nejkratším termínu od doručení vaší poptávky.

Kontakt

MT projekt
Kostelecká 96
277 11 Neratovice

Spolupracujeme

Pasportizace objektů - MT pasport